jak zarabiać w domuDzisiaj będzie krótki wpis do mojego internetowego dziennika 🙂

(Jeśli nie wiesz o co chodzi z tym dziennikiem, to tutaj znajdziesz więcej informacji…)

Tak jak w tytule –  jakiś czas temu postanowiłem stworzyć Imperium Blogowe, czyli sieć blogów na różne tematy związane z budowaniem e-biznesu.

Są to blogi np. o budowaniu listy kontaktów, blog o zarabianiu i pisaniu blogów, video blog o MLM i o e-biznesie, blog ogólnie o e-biznesie itp.

Na każdym z tych blogów skupiam się głównie na budowaniu listy mailingowej, co moim zdaniem powinno być również i Twoim celem nr 1 – lista adresowa jest niezbędna, jeśli chcesz skutecznie budować swój biznes i zarabiać przez Internet… ale o tym dokładniej opowiem Ci innym razem.

Wracając do tematu………………

Kilka dni temu założyłem nowego bloga. Tym razem jednak nie na WordPress, ale na Wirusowej Platformie Blogowej Empower Network, która moim zdaniem jest nawet lepsza niż sam WP (a na pewno jest łatwiejsza w obsłudze).

Ten blog ma jedno główne zadanie (takie samo jak poprzednie blogi) – promocja BIG Idea Mastermind Polska oraz budowa listy kontaktów pod ten konkretny biznes.

Oczywiście nigdy nie można zapomnieć o czytelniku. Zawsze jak tworzysz jakiś blog, to na samym początku zadbaj o wartościowe materiały, ponieważ dzięki temu więcej osób zapisze się na Twoją listę i zarobisz większe prowizje.

 

Nowego bloga znajdziesz pod tym adresem:

Pomysł Na Dochodowy E-Biznes z BIG Idea Mastermind Polska >>

 

 

pomysł na biznes w domu według Pawła

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Za kilka minut poznasz nowy sposób zarabiania w Internecie oraz analizę przypadku pewnego marketera, który od 0 w 28 dni zarobił $720.000…

… Bez produktu, strony internetowej, sprzedawania czy przekonywania.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz pełną wersję poradnika "Odwrócony MLM" czyli ponad 85 stron KONKRETNEJ wiedzy o tym Jak Skutecznie Budować Biznes MLM Za Pomocą Internetu...

Specjalny poradnik o wartości min. 47 zł. Nie zwlekaj i wypełnij poniższy formularz:

Wszystkie materiały otrzymasz na adres e-mail, który podasz poniżej:

You have Successfully Subscribed!