podstawy e-biznesuTrudno mi jest wręcz znaleźć (cenzuralne) słowa na opisanie osób, które deklarują innym, że nauczą je tego, jak zarabiać pracując 5 minut dziennie. Faktycznie – e-biznes stwarza niesamowite możliwości. Faktycznie – można w taki sposób wygenerować dochód pasywny, a dzięki temu zarabiać nawet wtedy, kiedy nie pracujemy. Jednak na samym początku tej drogi potrzebujesz zakasać rękawy i wziąć się za pracę. Tutaj tak jak i w życiu – nic samo za Ciebie się nie zrobi.

Chciałbym móc napisać, że budowanie e-biznesu jest prostą i przyjemną pracą. Jednak nie mam zamiaru Cię oszukiwać. E-biznes zwłaszcza na początku wiąże się z trudną pracą. Jest to w końcu biznes i wymaga pewnych poświęceń. Aby faktycznie zacząć zarabiać i cieszyć się z budowania e-biznesu – musisz mieć dość determinacji i chęci do nauki.

Im więcej będziesz potrafił, im więcej błędów popełnisz i im więcej będziesz działał – tym e-biznes zacznie być dla Ciebie znacznie przyjemniejszy, a praca łatwiejsza. Na szczęście e-biznes kieruje się kilkoma zasadami, które chyba niemal każdy (kto tego chce) może pojąć i wprowadzić w życie. Jeśli już nauczysz się podstaw i zrozumiesz, na czym to wszystko polega – e-biznes stanie się dla Ciebie prosty. Ostrzegam jednak, że na początku wcale tak nie będzie.

Istnieje kilka sposobów zarabiania przez internet.

Najczęściej spotkać się możemy z działaniem w ramach programu partnerskiego oraz ze sprzedażą własnych produktów (najczęściej są to książki i/lub szkolenia).

Osobom początkującym polecam przeważnie rozpoczęcie od działalności w ramach programu partnerskiego. Dzięki temu mogą oni nauczyć się najważniejszych zasad związanych z działaniem w internecie. Wystarczy tylko znaleźć gotowy produkt, który chcesz promować i zarejestrować się do pp. Od razu po rejestracji możesz zacząć promowanie tego produktu i zarabianie. Jeśli ktoś kupi produkt z Twojego polecenia (czyli z Twojego linku partnerskiego) – od razu dostajesz prowizję. Po drodze nauczysz się zapewne tego, jak tworzyć strony i budować listę adresową.

Sprzedawanie własnych produktów jest nieco trudniejsze, ale również możesz na tym dużo zarobić.

Aby jednak zacząć to robić – musisz mieć odpowiedni poziom wiedzy, by zacząć na niej zarabiać. Taki sposób zarabiania buduje Twoją markę eksperta, sprawia że zaczynasz być postrzegany w zupełnie innych kategoriach. Co więcej – to Ty masz pełną władzę nad produktem i możesz decydować w jaki sposób, jest on promowany oraz jakiej jest on jakości.

Jak pewnie widzisz zarabianie na własnych produktach mimo że lukratywne – raczej nie jest dostępne dla osób początkujących, które jeszcze nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie będziesz mieć takiej wiedzy. Jeśli tylko będziesz konsekwentny w tym co robisz – na pewno ją zdobędziesz. Pamiętaj, że jest tylko jeden sekret sukcesu w e-biznesie, a jest nią determinacja. Dzięki niej uzyskasz wszystko to, czego pragniesz.

 

Paweł Grzech

 

 

 

 

Paweł Grzech
www.pawelgrzech.pl

 

e-biznes_system

 

 

 

 

 

Pobierz pełną wersję poradnika "Odwrócony MLM" czyli ponad 85 stron KONKRETNEJ wiedzy o tym Jak Skutecznie Budować Biznes MLM Za Pomocą Internetu...

Specjalny poradnik o wartości min. 47 zł. Nie zwlekaj i wypełnij poniższy formularz:

Wszystkie materiały otrzymasz na adres e-mail, który podasz poniżej:

You have Successfully Subscribed!