pomysł na e-biznesNa początku kwietnia 2012 roku właściciel Facebooka wydał miliard dolarów na kupno Instagramu, aplikacji na smartfony, która pozwala na edycję zdjęć.

Zaledwie kilka dni później jeden z polskich e-biznesów – Pizzaportal.pl (serwis umożliwiający zamawianie pizzy przez internet) – został sprzedany za 120 milionów złotych niemieckiemu inwestorowi.

Serwis istnieje od niespełna dwóch lat – to pokazuje skalę, do jakiej mogą rozwinąć się internetowe biznesy i jaki dochód mogą przynieść w bardzo krótkim czasie.

Jak zarabia się pieniądze w e-biznesie, jak zacząć zarabiać i czy to jest bardziej opłacalne, niż biznes tradycyjny, którego nie prowadzimy za pośrednictwem sieci?  Na te i kilka innych pytań, związanych z e-biznesem poznasz odpowiedź już za chwilę.

 

Na czym polega E-biznes…?

Czym w ogóle jest e-biznes i czy to to samo, co praca przez internet? Wiele osób, które chciałoby zarabiać w sieci, myli te dwa pojęcia – praca przez internet oraz praca w internecie (czyli e-biznes).

Pierwsze z nich, czyli praca przez internet to nic innego, jak świadczenie swoich usług za pośrednictwem sieci – czyli na przykład praca jako programista, copywriter czy lektor języka obcego, który udziela konsultacji czy lekcji za pośrednictwem Skype lub innego komunikatora.

Tu internet jest tylko dodatkiem, który pozwala nam zarabiać bez wychodzenia z domu, ale te same usługi moglibyśmy świadczyć też bez pośrednictwa sieci, choćby ogłaszając się w gazetach….

 

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Pomysł Na E-Biznes >>

 

 

 

Paweł Grzech ma pomysł na biznes

Pozdrawiam,
Paweł Grzech
pawelgrzech.pl

 

Pobierz pełną wersję poradnika "Odwrócony MLM" czyli ponad 85 stron KONKRETNEJ wiedzy o tym Jak Skutecznie Budować Biznes MLM Za Pomocą Internetu...

Specjalny poradnik o wartości min. 47 zł. Nie zwlekaj i wypełnij poniższy formularz:

Wszystkie materiały otrzymasz na adres e-mail, który podasz poniżej:

You have Successfully Subscribed!