programy patnerskieWiele osób, kiedy przystępuje do programów partnerskich, liczy jedynie na ślepy traf – a nuż ktoś zdecyduje się skorzystać z mojego linku. Ten sposób jednak nie przynosi spodziewanych dochodów – takich przypadkowych poleceń nie zbiera się przecież często, zwykle po kilku pula się wyczerpuje.

 

Czy mogę nie mieć listy?

Wielu partnerów przyłączających się do systemów martwi się, że nie ma listy kontaktów. Technicznie rzecz biorąc, lista mailingowa nie jest niezbędna do zarabiania na programach partnerskich, jednak jej brak zazwyczaj oznacza straty. Kiedy nie masz listy mailingowej, musisz w jakiś inny sposób zachęcać potencjalnych klientów do klikania w odnośniki akurat na twojej stronie, a to zadanie do łatwych nie należy.

Posiadanie listy mailingowej nie jest wymogiem żadnego programu partnerskiego. Nawet, jeśli zbudujesz stronę, którą będzie odwiedzało wystarczająco wiele osób, to i tak będziesz potrzebować własnej listy. W większości przypadków lista kontaktów zdecydowanie ułatwi Ci zarabianie na programach partnerskich.

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu << kliknij tutaj

 

 

Paweł Grzech

 

Pozdrawiam,
Paweł Grzech

 

 

 

BEZPŁATNY TRENING: Zawierający Proste i Skuteczne Metody Materiał, Który Zaraz Otrzymasz Pokazuje...

Jak Zbudować DOCHODOWY Biznes Online Będąc Zupełnie Normalną Osobą Jak TY i Ja:

You have Successfully Subscribed!