ATE PRO

UWAGA!

Kto Jeszcze Chce Zbudować DOCHODOWĄ Listę Kontaktów i Zarabiać Kilka Średnich Krajowych w Zaciszu Własnego Domu?

Jeżeli chcesz zarabiać w Internecie, to ta wiadomość może być początkiem czegoś nowego…

 

  pg1  

Od: Paweł Grzech
Re: Jak Zbudować Dochodowy Biznes w Domu?  
 

 

 

 

Drogi Czytelniku,

być może jedna z poniższych sytuacji brzmi dla Ciebie znajomo:

 • Słyszałeś od innych osób lub przeczytałeś gdzieś w Internecie, że Lista Adresowa, to absolutna konieczność, aby zbudować długotrwały, stabilny i dochodowy biznes w Internecie! Ale nie masz zielonego pojęcie jak to wszystko działa i nie wiesz od czego tak naprawdę zacząć?
 • Uruchomiłeś już własną stronę przechwytującą (jest to strona, która służy do zbierania adresów email), ale masz bardzo duży problem z generowaniem ruchu na tą stronę, przez co Twoja lista kontaktów oczywiście rośnie w bardzo wolnym tempie (nikt nie chce zostawić u Ciebie swojego adresu email)?
 • Twoja strona przechwytująca jest gotowa i generujesz już stały oraz regularny ruch na tą stronę (Twoja strona przechwytująca jest regularnie odwiedzana przez potencjalnych subskrybentów), ale niestety nikt nie chce zapisać się na Twoją listę?
 • Posiadasz już własny info-produkt, który chcesz sprzedawać na swojej stronie, ale niestety osoby, które zapisują się na Twoja listę nie chcą od Ciebie kupować (a tak bardzo się starasz)?
 • Inwestujesz bardzo dużo czasu i wysiłku w to, aby zbierać jak największą ilość czytelników na swoich stronach – regularnie publikujesz na swoim blogu, optymalizujesz wszystkie swoje strony pod kontem wyszukiwarek, inwestujesz nawet pieniądze w płatną reklamę np. w Google Adwords lub w Facebooka – ale niestety nic się nie dzieje.

  Twoja lista kontaktów świeci pustkami, a czytelników jak nie było, tak nie ma?

Jeśli znajdujesz się w jednej z powyższych sytuacji , to mam dla Ciebie IDEALNE rozwiązanie! 

Pomogę Ci zbudować Twoją własną, ale przede wszystkim wartościową i DOCHDOWĄ Listę Kontaktów!

Zaraz powiem Ci jak.

A teraz…

 

1) Muszę Się Do Czegoś Przyznać…

Wysyłam miesięcznie wiadomości do kilkunastu tysięcy czytelników. Moje listy kontaktów z dnia na dzień powiększają się o kilkanaście nowych osób, a odsetek rezygnacji z dalszej subskrypcji jest bardzo niewielki (poniżej jednego procenta).

To oczywiście nie wydarzyło się z dnia na dzień. Zainwestowałem bardzo dużo w przeróżne szkolenia i stopniowo zdobywałem coraz więcej doświadczenia. Przez ponad 2 lata tworzyłem podstawę mojego biznesu – dlatego dzisiaj już doskonale wiem jak to wszystko działa.

Wiem również, że własna lista adresowa może być na wagę złota – jest to najważniejsze i zarazem najtańsze narzędzie w świecie marketingu internetowego.

Niestety coraz większa liczba spamerów bardzo nadszarpnęła reputację Email Marketingu i dużo osób zaczęło negatywnie reagować na niektóre wiadomości email. Ale pomimo to moje maile są czytane i bardzo przyczyniają się do sukcesu moich produktów!

 

W takim razie, dlaczego Ty nie miałbyś zrobić dokładnie tego samego?

 

 

2) Newsletter Jest Idealnym Narzędziem, Aby Regularnie Utrzymywać Kontakt z Potencjalnym Klientem Oraz Współpracownikiem…

… I dodatkowo buduje Ci Markę Eksperta.

Twoi subskrybenci od razu przypomną sobie Twoje imię i nazwisko, gdy tylko zaczną potrzebować produktów, które Ty masz w swojej ofercie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że będą polecać Cię innym.

Kiedyś jeden z moich czytelników zadał mi następujące pytanie:

„A co ja właściwie mogę publikować w moim Newsletterze? Sprzedaję wędki!”

Moja odpowiedź: bardzo dużo. Pisz o najlepszych miejscach do łowienia ryb, o najlepszych wędkach i najlepszej przynęcie. Pisz o najlepszych trikach i wskazówkach, opisuj swoje sukcesy oraz porażki…

Czy zaledwie kilka minut temu nie opowiadałeś klientowi o swojej nowej wędce? Przecież stałem tuż obok, jak przekonywałeś go, że jest to najlepsza wędka na rynku. Dokładnie to samo możesz opowiedzieć czytelnikom Twojego Newslettera.

Ta nowa wędka przecież interesowała Twojego klienta, prawda? I od razu ją kupił! Być może również i Twoi czytelnicy będą zainteresowani dokładnie taką wędką.

Za pomocą swojego Newslettera możesz codziennie wysyłać cenne informacje do setek tysięcy osób tylko za jednym naciśnięciem guzika – dostrzegasz już tą moc…?!

 

3) Zatem, Jak Uruchomić Własny Newsletter?

To jest łatwiejsze niż myślisz – po prostu zacznij pisać! Zastanów się co najbardziej interesuje Twoich czytelników, na jaki temat otrzymujesz najwięcej zapytań – i następnie zapisz swoje najlepsze triki i wskazówki.

 

Atrakcyjny Email Marketing

 

Bardzo trudno pozbyć się złych nawyków, dlatego pisz tak, jakbyś publikował dla Onetu albo dla WP. Nigdy nie zadowalaj się byle czym – celuj w najlepsze. A jeśli Twój talent nie wystarcza, to znajdź kogoś do pomocy.

Dla tych z nas, którzy nie urodzili się z darem do pisania, jest tylko jedna rada – Trening czyni mistrza!

Na początku stwórz projekt swojego Newslettera, czytaj go i poprawiaj, czytaj i poprawiaj, czytaj, poprawiaj itd., itd. Tak długo aż będziesz mieć 100% pewność, że wszystko jest ok. Następnie wydrukuj go, zaparz sobie kubek świeżej kawy, usiądź wygodnie w fotelu i czytaj na głos.

Problemem większości osób jest fakt, że zakochują się w tym co stworzyli. Jednak czytanie na głos jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko zwykłym czytaniem – występuje tutaj ogromna różnica.

Każdy błąd zostanie wyśledzony i zgładzony w bezlitosny sposób. To jest zdecydowanie najlepsza droga, aby przedstawić się Twoim przyszłym klientom i zbudować z nimi pozytywne relacje.

 

Za chwilę odkryjesz sekretne triki i techniki Profesjonalnego E-mail Marketingu!

 

Dowiesz się:

 • Jak zarabiać na liście kontaktów
 • Dlaczego Email stał się najpotężniejszym narzędziem marketingowym
 • Poznasz największe Sekrety budowania listy kontaktów
 • Poznasz jeden z głównych powodów… dlaczego tak dużo osób ponosi porażkę w eBiznesie
 • Nauczysz się podstaw skutecznych kampanii follow up
 • Nauczysz się właściwej komunikacji z czytelnikami, czyli jak rozmawiać z własną listą kontaktów
 • Pokażę Ci jak określić właściwą grupę docelową
 • Dowiesz się co to jest „landing page” i jak powinien wyglądać
 • Pokażę Ci jak sprawić, aby ludzie otwierali i czytali Twoje maile
 • Dowiesz się jak poprawić skuteczność Kampanii e-Mailowych
 • Zobaczysz jak z czytelnika zrobić subskrybenta
 • Poznasz największy błąd marketingowy wszech czasów!
 • Zobaczysz jak napisać maila, który sprzedaje
 • Dowiesz się jak ważne jest pole „Od”
 • Pokażę Ci jak zarabiać za pomocą sygnatury
 • Nauczysz się dobrze używać swojego programu do Email Marketingu
 • Pokażę Ci jak zbierać prawidłowe adresy email?
 • Dowiesz się w jakim formacie publikować Newsletter
 • Zobaczysz jak zaprojektować skuteczny Newsletter w formacie HTML
 • Pokażę Ci jak radzić sobie z agresywnym subskrybentem? I jak zachować się gdy ktoś Cie obraził?

Oraz wiele, wiele więcej!

 

4) Niezawodne Techniki Skutecznego Email Marketingu…

Jeśli stworzyłeś już pierwszy odcinek swojego Newslettera, to największą przeszkodę masz już za sobą. Wszystko, czego Ci jeszcze brakuje to tylko technologia!

Dlatego…

Dodaj mocy do swoich kampanii eMailowych i przenieś swój biznes na autoresponder  (Twój prywatny autopilot) i zarabiaj nawet podczas snu!

Jak już mówiłem:

Wysyłam miesięcznie wiadomości do kilkunastu tysięcy osób. Ale to oczywiście nie wydarzyło się z dnia na dzień. Zainwestowałem bardzo dużo w przeróżne szkolenia i stopniowo zdobywałem coraz więcej doświadczenia…

…Przez ponad 2 lata tworzyłem podstawę mojego biznesu, dlatego dzisiaj już doskonale wiem jak to wszystko działa.

Ty też możesz skorzystać z Potęgi Email Marketingu. Wykorzystaj swój Autoresponder (pokażę Ci jak to zrobić) w odpowiedni sposób.

Unikaj podstawowych błędów. Poznaj najlepsze techniki Email Marketingu i budowania listy kontaktów – od sprzedaży po przez budowę pozytywnych relacji z Twoimi klientami i współpracownikami.

Zbieraj adresy email swojej grupy docelowej. Stwórz najwartościowszy Newsletter na świecie, buduj listę i zachwycaj setki tysięcy czytelników… a Twój biznes dosłownie eksploduje!

 

Jeśli zainwestujesz w Atrakcyjny Email Marketing dzisiaj, otrzymasz dodatkowo specjalny pakiet prezentów:

 

 • 10.000 artykułów napisanych w języku angielskim

  Te artykuły idealnie nadają się do tłumaczenia w translatorze Google (wystarczy nanieść drobne korekty stylistyczne), przez co są niepowtarzalnie i możesz wykorzystać je np. do artykułów na swoim blogu, do maili lub szkoleń.

   Przykładowe tematy: Affiliate Marketing (programy partnerskie), SEO, Marketing, Email Marketing, Finanse, Sztuka i Rozrywka, Sport, Dom, Biznes, Motoryzacja, Dzieci oraz wiele wiele więcej.  (wartość 197 zł)

   

 • Headline Creator Pro

  To świetny program, który w dosłownie 5 minut wygeneruje ponad 100 super nagłówków dla Twojej oferty sprzedażowej, strony przechwytującej, maila, czy artykułu z bloga – a wiadomo nie od dzisiaj, że najlepszym sprzedawcą są właśnie nagłówki! (wartość 37 zł)

   

 • Poradnik: Marketing na Autopilocie 2.0

  Dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder oraz dodatkowo otrzymasz moich 5 sekretnych kursów na autoresponder, które będziesz mógł wykorzystać jako własne szkolenia – zaoszczędzisz dzięki temu masę czasu i pieniędzy! (wartość 77 zł)

   

 • Nowy i ulepszony Newsletter: Jak szybko, tanio i skutecznie zbudować własną listę adresową!

  Będę Ci regularnie wysyłać porady, dzięki którym znacznie zwiększysz ilość czytelników swojego Newslettera. Jest to specjalny kurs, który został stworzony tylko i wyłącznie dla uczestników szkolenia Atrakcyjny Email Marketing. (wartość 47 zł)

 

5) Czy Będę z Tego Raportu Zadowolony? Jaką Mam Gwarancję…

Daję ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. A to oznacza, że jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że ten poradnik nie jest dla Ciebie i do niczego Ci się nie przyda, wystarczy tylko jeden mail aby została zwrócona cała Twoja wpłata.

Bardzo liczę na Twoją uczciwość w tej kwestii i, że nie wykorzystasz gwarancji satysfakcji do niecnych celów.

 

6) Ok, Przejdźmy Do Konkretów. Ile to Kosztuje…?

77 zł ? 

127 zł  ?

a może 197 zł ?

 

Jeśli miałbym patrzeć przez pryzmat gotówki jaką możesz zarobić dzięki Atrakcyjnemu Email Marketingowi, to cena na poziomie 197 zł byłaby zdecydowanie za niska.

Chcę jednak, aby każdy miał szanse na sukces w e-Biznesie i dlatego cała ta wiedza jest dostępna za jedyne 37 złotych.

Na niniejszej stronie prowadzona jest promocja mająca na celu zbadanie ceny optymalnej.

Dlatego jeśli skorzystasz z niniejszej propozycji dzisiaj, to dodatkowo otrzymasz liczne bonusy, a cena, która będzie obowiązywać to tylko 37 zł.

Jestem przekonany, że ta wiedza może całkowicie odmienić Twój biznes – tak samo jak miało to miejsce w moim przypadku. Możesz osiągnąć dużo więcej, musisz po prostu tylko tego chcieć i działać!

 

Idź tą drogą, a na pewno osiągniesz sukces!

 

Atrakcyjny Email Marketing

 email

 Twój kod promocyjny to: RABAT50
Po wpisaniu kodu Twoja cena spadnie do 18,50 PLN

 

UWAGA!

Jeśli chcesz dostać szkolenie Atrakcyjny Email Marketing + wszystkie obecne i przyszłe szkolenia Pawła Grzecha + specjalny system do zarabiania w Internecie, to kliknij tutaj i poznaj szczegóły…

  

Możesz stworzyć pasywny dochód o jakim Ci się nawet nie śniło! Zacznij wyróżniać się na tle swojej konkurencji! Zbuduj własną listę kontaktów. Bądź szybki i skuteczny!

 

 

7) Jak Zbudować Dochodowy Biznes w Domu?

 

Marketing Internetowy to ciężki kawałek chleba – ponad 90% osób ponosi porażkę...

 

… Jednak Ty możesz należeć do zwycięzców! Jeśli oczywiście będziesz regularnie kontaktować się ze swoją grupą docelową.

Dasz się poznać, polubić i zaczniesz wysyłać do swoich czytelników darmowe wskazówki, instrukcje obsługi, filmy szkoleniowe itd. W taki sposób będziesz budować pozytywne i trwałe relacje z osobami, które znajdują się na Twojej liście kontaktów.

Właśnie tak zaczniesz zdobywać swoich pierwszych klientów, a Twoje zarobki będą stopniowo rosnąć! 

Jesteś gotowy, aby regularnie kontaktować się z każdym czytelnikiem Twojej strony? W odpowiednim miejscu i o właściwym czasie! Regularnie! Uwodzicielsko!

 

Jeśli tak, to kliknij w link poniżej i kup swój własny egzemplarz:

 

email    Twój kod promocyjny to: RABAT50
Po wpisaniu kodu Twoja cena spadnie do 18,50 PLN

 

UWAGA!

Jeśli chcesz dostać szkolenie Atrakcyjny Email Marketing + wszystkie obecne i przyszłe szkolenia Pawła Grzecha + specjalny system do zarabiania w Internecie, to kliknij tutaj i poznaj szczegóły…

 

 

Jeszcze nie przekonany?

Ja powiedziałem już wszystko co było do powiedzenia. Reszta zależy od Ciebie. Mogłeś sobie pomyśleć: „To tylko znowu jedna z tych pustych obietnic…” . Jednak gwarantuję Ci, że tym razem jest inaczej.

Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jak zatem chcesz odnieść sukces w marketingu internetowym i cokolwiek zmienić, jeśli nie podejmujesz żadnej akcji i nie dajesz sobie nawet szansy?

Nie masz nic do stracenia dzięki 100% gwarancji satysfakcji. Mam tylko nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tej wyjątkowej okazji i postąpisz właściwie.

 

Podejmij proszę decyzję…

… wrzuć swój biznes na autopilota, a GWARANTUJĘ, że będziesz zachwycony nowymi możliwościami.

Atrakcyjny Email Marketing

 

email Twój kod promocyjny to: RABAT50
Po wpisaniu kodu Twoja cena spadnie do 18,50 PLN
    

 

UWAGA!

Jeśli chcesz dostać szkolenie Atrakcyjny Email Marketing + wszystkie obecne i przyszłe szkolenia Pawła Grzecha + specjalny system do zarabiania w Internecie, to kliknij tutaj i poznaj szczegóły…

 

 

 

 

Paweł Grzech
Autor Zostań Blogerem 2.0
AllinOne Business System

www.pawelgrzech.pl

 

 

Scroll to Top