Budowa Listy Adresowej Moduł 4

Więcej osób w Twoim zespole i na liście kontaktów…

4. „Wirusowe” E-Booki do zdobywania nowych subskrybentów

Chcesz pozyskać tysiące nowych subskrybentów na swój Newsletter, bez wydawania złotówki na reklamę? Wykorzystałeś już wszystkie powyższe metody, a Twoja lista nadal stoi w miejscu?

W takim razie przyszedł już najwyższy czas na Marketing Wirusowy!

Uruchom „wirusa” za pomocą magnetycznych E-Booków. Nie jest to oczywiście jakaś rewolucja, ale ta metoda nadal świetnie działa i dodatkowo buduje Ci markę eksperta.

Istnieje kilka metod i trików, dzięki którym zaczniesz tworzyć wirusowe E-Booki.

Możesz je rozdawać jako bonusowe produkty lub sprzedawać z prawami autorskimi – to oczywiście zachęci ludzi, aby również taki produkt sprzedać (i w ten sposób dalej promować), ponieważ będą mogli zachować całe wynagrodzenie dla siebie.

Dlatego ten drugi wariant jest o wiele bardziej atrakcyjny.

Oczywiście musisz znaleźć osoby, które będą chciały sprzedawać Twojego nowego EBooka, dać im tekst sprzedażowy lub nawet stronę, którą będą mogli wykorzystać. Jest to pewna droga, aby z czasem zacząć zarabiać pieniądze i budować większe listy.

Dobrą koncepcją na zdobycie nowych subskrybentów są również wywiady z ekspertami (np. video lub audio).

Przeprowadź wywiady z ekspertami, gwiazdami z Twojej branży, liderami… przez telefon lub na Skype i nagraj wszystko na mp3. Nagranie audio z technicznego punktu widzenia wcale nie jest takie trudne, a ekspertów znajdziesz bez problemu.

Możesz oczywiście pójść jeszcze o krok dalej i nagrać wywiad video – w tym celu polecam Ci skorzystać z pokoju do video konferencji.

Jak szybko znaleźć eksperta? To proste… poszukaj w Google.

Znajdziesz tam dużo ekspertów, z których większość na pewno wie bardzo dużo o swojej branży i może dać Ci świetny materiał.

Powiedz mu lub jej, że chcesz przeprowadzić wywiad, ponieważ czytałeś jego lub jej publikację i uważasz, że Twoi subskrybenci bardzo dużo na tym skorzystają.

Większość ekspertów bez najmniejszego problemu zgodzi się na taki wywiad. Z pewnością ucieszą się, że ktoś ich docenia, podziwia i chce z nimi przeprowadzić rozmowę np. o ich życiu czy biznesie.

A gdy już wszystko nagrasz i obrobisz, to odezwij się do innych osób z branży (które prowadzą własny Newsletter i bloga) i powiedz, że właśnie nagrałeś świetny wywiad z ekspertem oraz że z chęcią udostępnisz ten materiał również ich czytelnikom.

Stwórz wtedy prostą stronę z Twoim nagraniem i dodaj formularz do rejestracji na autoresponder np. obok lub pod tym materiałem.

Zdziwisz się ile osób zapisze się na Twój Newsletter (oczywiście pod warunkiem, że ten materiał będzie wartościowy – tylko nie zmuszaj ludzi, aby rejestrowali się przed wysłuchaniem Twojego wywiadu).

 

Kliknij TUTAJ i przejdź do kolejnej części >>>

Kliknij TUTAJ i wróć do poprzedniej części >>>

 

 

Do zobaczenia po drugiej stronie!

PAWEŁ GRZECH

 


Uwaga!

Czy biznes, który możesz zapakować do torby od laptopa albo nawet do kieszeni, może sprawić, że osiągniesz niezależność finansową…?

Jest wiele dróg do sukcesu i praktycznie dla każdego sukces oznacza coś innego.

Kliknij poniżej i zobacz co to znaczy mieć prawdziwy Biznes Online oraz Życie Marzeń:

Poznaj Szczegóły>>
Scroll to Top