Dlaczego abonament w marketingu sieciowym to najlepsze rozwiązanie…

Mam dzisiaj dla Ciebie nagranie webinaru Rakiety SuperSeven Team, z którego dowiesz się dlaczego abonament w marketingu sieciowym to obecnie najlepsze rozwiązanie.

(Zobacz oryginał na YT: Marketing Sieciowy w Internecie…)

Kliknij Tutaj i Zarejestruj Się Już Dzisiaj…

 

Tutaj możesz sprawdzić opis pakietów medycznych…

 

W razie pytań zarejestruj się na webinar tutaj lub napisz do mnie tutaj…

 

 

2 komentarze do “Dlaczego abonament w marketingu sieciowym to najlepsze rozwiązanie…”

  1. Tak, brzmi bardzo dobrze, zwłaszcza dla tych osób, które mają już doświadczenie w klasycznym marketingu sieciowym.
    Abonament ułatwia moim zdaniem zarabianie, pod warunkiem, że cały czas intensywnie działasz. Jedyne, co mnie zastanawia to duża ilość osób, którą należy zarejestrować aby były konkretne wyniki finansowe. Potrzebna jest duża skala. Rozumiem, że należy nauczyć się marketingu internetowego aby osiągnąć dobre efekty? Czy można połączyć starą i nową szkołę mlm w tym przypadku?

  2. Witam,

    Nie koniecznie trzeba mieć aż tak dużo pozyskanych osób, bo wystarczy np. 20 osób na pakiecie platynowym i już dzięki temu zarabiasz około 1500 zł miesięcznie. Żeby zarabiać, to oczywiście trzeba działać systematycznie i krok po kroku, a im więcej działasz tym lepiej.

    Marketingu internetowego zawsze warto się nauczyć, ale od tego mamy nasz system marketingowy i dodatkowe szkolenia, dlatego to nie jest aż taki wielki problem.

    Natomiast jeśli chodzi o starą szkołę, to zawsze możesz łączyć pracę offline z online, często może dać to nawet o wiele lepszy wynik. Zresztą sama firma organizuje bardzo dobre szkolenia z cyklu zarządzania strukturą i budowy zespołów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top