Haker Network Marketingu – Moduł #1

Dlaczego Ponad 90% Osób Ponosi PORAŻKĘ w Marketu Sieciowym!?

Pobierz CAŁE Szkolenie Haker Network Marketingu Na Dysk Swojego Komputera (ponad 100 str.)!

form-03
PODAJ SWÓJ NAJLEPSZY E-MAIL I ODBIERZ HAKERA:

Pytanie:

Czy Ty też chcesz dołączyć do grona tych osób?

Zapewne nikt tego nie chce, dlatego skoncentruj się teraz i czytaj dokładnie.

Ludzie, którym udało się odnieść sukces w marketingu sieciowym, to prawdziwi liderzy.

Oni latami zdobywali wiedzę i doświadczenie, aby pewnego dnia znaleźć się w gronie najlepszych.

W tym poradniku chciałbym przedstawić Tobie nowe taktyki i metody, które mam nadzieję zmienią Twoje podejście do tego biznesu.

Moje zostało już zmienione.

A jak to się stało?

Początek mojej kariery nie był usłany różami.

Prawie co tydzień jeździłem ponad 70 km na prezentacje biznesowe i różnego rodzaju szkolenia. Wydałem na reklamę i paliwo sporo pieniędzy i zainwestowałem mnóstwo swojego czasu.

O rany, jak to wszystko się ciągnęło…

Organizacja spotkań z ludźmi, których ten biznes w ogóle nie interesuje, robienie ankiet, roznoszenie ulotek, pisanie na okrągło tych samych, nudnych ogłoszeń (np. Jeśli chcesz zarabiać 2000 zł miesięcznie, to napisz mi na maila…), wydzwanianie do ludzi i przekonywanie ich, że ten produkt jest najlepszy i bezkonkurencyjny na rynku…

Nie mogłem wyobrazić sobie takiego życia przez następne kilkanaście lat, tym bardziej, że efekty tej pracy nie były dla mnie w pełni satysfakcjonujące.

Bezsensowne wydawanie pieniędzy, marnowanie cennego czasu, opuszczenie po raz pierwszy swojej strefy komfortu – co prawda z wielkim pragnieniem sukcesu – ale w połączeniu z poczuciem strachu i ogromnego stresu (dodam, że nawet nie wierzę w wychodzenie ze strefy komfortu).

Czujesz się wtedy tak, jakby ktoś wrzucił Cię na głęboką wodę i musisz wybrać, czy pójdziesz jak kamień na dno, czy będziesz płynąć ze wszystkich sił do brzegu (niestety nie umiesz pływać).

Zaczyna się huśtawka emocjonalna:

 • Każdy telefon może być tym, który odmieni Twoje życie.
 • Każde nowe spotkanie w ciepłym rynku (rodzina i znajomi) może być kluczowe do osiągniecia tak bardzo upragnionego sukcesu.
 • Każde seminarium lub szkolenie może zawierać sekret sukcesu najlepszych liderów.
 • Z czasem, co drugi telefon do osób z Twojej listy, jest niczym cios poniżej pasa (bardzo boli).
 • Każda złotówka, którą wydajesz na materiały reklamowe (ulotki itd.) przypomina hazard.
 • Z każdym „NIE” świat wali Ci się na głowę.
 • Każde krzywe spojrzenie i szepty znajomych oraz rodziny odbierasz BARDZO osobiście i emocjonalnie.

Wszystkim kierują emocje…

Dlatego tak dużo osób rezygnuje – nawet już po miesiącu swojej działalności.

A dzieje się tak, ponieważ dużo poczatkujących Network Marketerów nie zna innych, lepszych metod budowy tego biznesu.

Brak im odpowiednich umiejętności i wsparcia ze strony najbliższych, a przede wszystkim, brak im dyscypliny, aby odnieść sukces w Network Marketingu.

Podobnie było w moim przypadku.

Ciągła huśtawka nastrojów, która kończyła się zazwyczaj wyczerpaniem i frustracją.

Wierzyłem jednak, że istnieje jakiś niezawodny sposób budowania tego biznesu. W końcu wiele osób odniosło sukces w tej branży to, dlaczego nie ja?

Dlatego postanowiłem się nie poddawać i udałem się w podróż…

W celu odkrycia nowych technik i strategii, które pomogłyby mi w końcu rozwinąć skrzydła.
.

A gdzie najlepiej budować biznes MLM?

Oczywiście, w Internecie.

Szukałem przez kilka miesięcy nowych i rewolucyjnych metod budowy biznesu. Udawałem się z jednego miejsca do drugiego i nagle coś odkryłem…

Coś, co rzuciło zupełnie nowe światło na całą branżę Network Marketingu.

Natrafiłem na bloga Mike’a Dillarda, jednego z największych liderów w USA, pioniera, jeśli chodzi o budowę biznesu MLM za pomocą Internetu.

Marketing sieciowy jest bardzo dynamicznie rozwijającą się gałęzią przemysłu w USA. Szczególnie internetowy MLM jest tam o wiele bardziej rozwinięty niż w Polsce.

Dlatego pominięcie tej nowoczesnej platformy w Twoim biznesie, może stać się jednym z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłeś.

Jeśli do tej pory budujesz swój biznes tylko i wyłącznie w tradycyjny sposób i nadal nie posiadasz żadnych sukcesów na swoim koncie (mniejszych lub większych), to istnieje ku temu bardzo dużo powodów.

Weźmy dla przykładu Jasia (zbieżność imion przypadkowa), który właśnie podpisał umowę ze swoją nową firmą MLM.

Jasiu jest bardzo pracowity i pewny siebie. Wykonuje sumiennie wszystkie polecenia swojego sponsora (sponsor to osoba, która wprowadziła Cię do biznesu) i pozostaje zawsze przy piłce.

Wszyscy mu powtarzają, że gdy będzie robić po 3-4 spotkania dziennie w grupach liczących po 10 osób, to na pewno osiągnie sukces.

Jednak nic się nie dzieje. Rodzina dziwnie na niego patrzy, a portfel robi się coraz chudszy i chudszy… Jasiu traci już powoli nadzieję i chęci do pracy. To jest niestety bardzo często spotykany scenariusz w tej branży.

Mój dawny sponsor powiedział mi kiedyś, że:

„MLM jest tak naprawdę dla osób, które mają dużą rodzinę i dużo znajomych”

Z tych słów wynika, że aby odnieść sukces w branży MLM, to musisz znać dużo osób, które znają jeszcze więcej osób.

Hymn…

A co z osobami, które nie posiadają dużej rodziny i nie mają zbyt wielu znajomych?

Czy oni też mogą odnieść sukces w MLM?

Ja dla przykładu, nie posiadam dużej rodziny i nie mam zapisanych w swoim telefonie 1000 znajomych (nawet nie lubię rozmawiać przez telefon).

I tu miałbym problem, gdybym budował ten biznes tylko w tradycyjny sposób.

Zobacz:

Mam znajomego, który posiadał dosyć dużą listę (ponad 300 nazwisk). Nawet łączyły go z większością tych osób dobre relacje.

Jednak po zorganizowaniu kilku spotkań z rodziną i znajomymi z owej listy i po wprowadzeniu tylko jednego kolegi do biznesu, również i on zaczął tracić nadzieję na jakikolwiek sukces.
.

A co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli nie znasz odpowiednich osób, to jesteś niestety na straconej pozycji i masz bardzo małe szanse, aby odnieść jakikolwiek sukces.

Ale gdy zaczniesz budować swój biznes MLM przez Internet (warunek: w odpowiedni sposób), to otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, dotychczas nieznane.

W Internecie możesz w ciągu jednego dnia dotrzeć do większej ilości osób niż w „realu” przez cały rok.

Marketing sieciowy w dzisiejszych czasach (budowany w Internecie) wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat wstecz.

Nie zrozum mnie źle: marketing sieciowy nadal bazuje na bezpośrednich kontaktach z ludźmi i budowaniu relacji. Cały czas chodzi o to, aby pomagać innym w realizacji ich marzeń i celów.

Jedyne, co się zmieniło to tylko sposób budowania relacji.

Tylko proszę Cię, nie słuchaj tych głupot, że w Internecie nie da się budować pozytywnych relacji – bo to jest po prostu kompletna bzdura.

W tym szkoleniu pokażę Ci, jak skutecznie budować markę eksperta w Internecie. Tak, aby ludzie z własnej woli pytali Cię o prezentację Twoich możliwości biznesowych, a nie na odwrót.

Metoda, którą tutaj poznasz, faktycznie działa. Jest to duża zaleta, gdy istnieją pionierskie rynki, takie jak np. USA, gdzie techniki budowy biznesu były już testowane tysiące razy.
.

Cała koncepcja opiera się na następującej zasadzie:

Oceniamy innych ludzi na bazie ich wartości DODANEJ, którą mogą nam zaoferować. Dzięki przebywaniu w ich towarzystwie, otrzymujemy od nich jakaś cześć ich siły oraz wiedzy.

 • Ludzie czują̨ się podświadomie przyciągani do osób, od których wręcz emanuje pozytywna energia. Do osób, które są liderami w swojej branży oraz posiadają wysokie poczucie własnej wartości.
 • Jeśli chcesz odnieść sukces w MLM (albo w jakiejkolwiek innej branży), to musisz sobie przyswoić cechy liderów, aby stać się prawdziwym przywódcą i oferować wysoką wartość zarówno dla obecnych jak i przyszłych współpracowników.

Jeśli Twoja struktura nie posiada odpowiednich cech lidera, to jest prawdopodobne, iż Twoich współpracowników będzie cechować nieskuteczność w działaniach chyba, że przez przypadek posiądą cechy liderów albo ktoś miły poleci im to szkolenie 🙂

Jeśli chodzi o marketing sieciowy, a szczególnie o sponsorowanie nowych osób, to powinieneś doznać teraz pewnego rodzaju.
.

Ludzie nie chcą współpracować z jakąś tam firmą XYZ, ale tylko i wyłącznie z Tobą!

Dlatego, jeśli będziesz przechodzić transformację z ucznia na PRAWDZIWEGO lidera, to musisz być przekonany o swoich wartościach i umiejętnościach, abyś mógł zostać zaakceptowany, jako ekspert.

Kwestionowanie aktualnych przekonań o samym sobie i zachowywanie się tak, jak wszyscy wokół Ciebie, na pewno przeraża.

Ale zwiększanie swojej wartości z punktu widzenia innych i przejmowanie inicjatywy, aby przejść z jednej grupy do drugiej, to jest dokładnie to, o czym mówi rozwój osobisty.

Jeśli chodzi o mnie, to minęło bardzo dużo czasu, dopóki uwierzyłem w swoje możliwości i stałem się pewny siebie.

Z natury jestem introwertykiem, dlatego nie czuję się zbyt komfortowo dzwoniąc do obcych ludzi lub co gorsza, zaczepiając ich na ulicy i wciskając kit o nowym super biznesie…

Dlatego szukałem innej drogi i innych rozwiązań.

Każdy lider był kiedyś tam, gdzie Ty jesteś teraz i musisz sobie to po prostu uświadomić.
.

Twoim celem nadrzędnym w marketingu sieciowym musi być awansowanie na tzw. „Trenera MLM”.

A przykładem takiego Trenera MLM może być np. odnoszący sukcesy lider, który jest w pełni świadomy swojej wartości i który skupia wokół własnej marki dużą rzeszę osób.

Jak rozpoznać takiego trenera?

Osoba, która jest na dobrej drodze, aby stać się trenerem, będzie wyróżniała się następującymi cechami:

 • Ktoś taki zaczął już szkolić swoich współpracowników
  i daje im konkretne instrukcje.
 • Podczas rozmowy z partnerami biznesowymi
  jest pewny siebie i jest dla nich autorytetem.
 • Sam zaczyna organizować spotkania i zaprasza
  różnych gości.
 • Osobiście przejmuje odpowiedzialność za pozyskiwanie
  nowych partnerów do biznesu oraz za kampanie marketingowe.
 • Jego pewność siebie i poczucie własnej wartości gwałtownie
  wzrasta.

Zauważyłeś może jak niektóre z gwiazd show biznesu odpowiadają na niewygodne pytania? Albo je ignorują albo odpowiadają na pytanie, które według nich powinno zostać zadane.

To jest właśnie fundamentalna koncepcja biznesu MLM.

Trener MLM nie musi wykonywać 100 telefonów dziennie i rywalizować z innymi o nowego współpracownika.

Nie musi nikomu nic udowadniać albo kogoś do czegokolwiek przekonywać.

Jego biznes rozwija się dynamicznie, a i tak przez większość czasu jest zajęty. Dlatego czasami odmawia przyjęcia do biznesu nowych osób albo przekazuje ich do swojej dolnej linii.

On po prostu ma już za dużo na głowie i nie ma czasu, aby pracować z tak dużą ilością osób.

Może Ty też chciałbyś być w takiej sytuacji?

Z pewnością tak.

Właściwie… to tak naprawdę nawet nie masz innego wyboru.

To wszystko prowadzi do jednego pytania:

„Jak zostać Trenerem MLM?”

To wcale nie jest takie trudne…

Jako Trener MLM wydajesz polecenia, podobnie jak kapitan statku albo trener drużyny piłkarskiej.

Współpracujesz z ludźmi i pomagasz tym, którzy tego potrzebują. Twoim celem powinno być polepszanie życia osób, które Cię otaczają. Ale nie, dlatego że jest to Twój obowiązek tylko, dlatego że TY tego chcesz.

Bardzo cenisz sobie swój największy skarb, czyli krótko mówiąc czas. Oferujesz go tylko tym, którzy są tego warci.

Dyktujesz własne warunki.

Jednak nie jesteś arogancki czy niemiły, tylko po prostu asertywny.

Jeśli ktoś chce się z Tobą skontaktować, to tylko i wyłącznie na Twoich warunkach. Są to podstawy w świecie Trenerów MLM.

Zapewne domyślasz się, co chciałabym przekazać Tobie w tym poradniku – a mianowicie jedną, jedyną rzecz:

Aby nieustannie zwiększać swoją wartość dla innych.

 .

Im Cenniejszy Staniesz Się Dla Świata, Tym Więcej Osób
Przyciągniesz Do Swojego Biznesu!

Liderzy, ale tacy z prawdziwego zdarzenia, to bardzo cenione osoby posiadające ogromną wiedzę na temat swojej branży.

Im więcej będziesz zgłębiać wartościowej wiedzy, tym większym liderem staniesz się w oczach innych ludzi.

Oto cała Tajemnica. Ucz się po to, aby uczyć innych.

Gdy tylko udało mi się to zrozumieć, to stałem się człowiekiem z misją.

Od tej pory całą moją wiedzę wkładam w produkty informacyjne, czyli w różnego rodzaju poradniki, takie jak np. filmy wideo, kursy szkoleniowe czy książki w formacie PDF.

Można powiedzieć, że wyszedłem na zewnątrz i nauczyłem się różnych taktyk i technik budowy biznesu. Dzięki temu systematycznie i stopniowo zwiększam swoją wartość.

Tak, więc powtórzę raz jeszcze:

Jeśli chcesz wybudować stabilny biznes, to musisz ZWIĘKSZAĆ swoją wartość poprzez zdobywanie coraz to nowej i wartościowej wiedzy oraz przez nabywanie doświadczenia.

Twoje przekonanie, że posiadasz wartość, którą możesz oferować innym, zagwarantuje Ci większą pewność siebie i mentalność biznesmena – której bardzo potrzebujesz, aby stać się prawdziwym liderem.

A teraz usiądź wygodnie i zadaj sobie następujące pytanie:

Czego możesz nauczyć swoich nowych współpracowników – dokładnie teraz, w tej sytuacji, w której teraz jesteś?

Jak możesz zaoferować im jakąś dodatkową wartość?

Dla przykładu:

 • Pokaż im jak skutecznie reklamować się w Internecie i jak
  sponsorować nowe osoby.
 • Jeśli jesteś zaawansowany technicznie, to możesz pokazać
  im jak budować strony przechwytujące oraz instalować blogi.
 • Może jesteś dobrym copywriterem i potrafisz pisać
  piorunujące teksty sprzedażowe?
 • A może znasz różne techniki i triki skutecznej rozmowy
  przez telefon?

Jeśli do tej pory miałeś problem ze sponsorowaniem nowych osób to tylko, dlatego że nie byłeś w oczach innych odpowiednio atrakcyjny, nie posiadałeś po prostu wystarczającej wiedzy.

Jeśli inne osoby nie będą odnosić żadnych korzyści współpracując z Tobą, to prędzej czy później poszukają sobie innego lidera, który zapewni im odpowiednie wsparcie.

A wiesz, co jest w tym wszystkim najlepsze…?

To, że wcale nie musisz być drugim Mike’iem Dillardem czy Pawłem Grzechem, aby zwiększyć swoją wartość w oczach potencjalnego współpracownika.

Większość osób i tak wie bardzo mało o budowaniu biznesu MLM.

Wszystko, czego potrzebujesz, to tylko trochę więcej wiedzy od innych. I od razu będziesz posiadać więcej mocy i wartości, które później będziesz mógł zaoferować swoim partnerom biznesowym.

Możesz skoncentrować się tylko i wyłącznie na JEDNEJ umiejętności… Opanuj ją w 100% i następnie przekaż zdobytą wiedzę swojej strukturze.

Ta jedna umiejętność może być Twoją tajną bronią.

To może być to coś, co odróżni Cię od całej reszty i sprawi, że staniesz się bardzo atrakcyjny dla innych osób.
.

Zanim przejdziemy dalej muszę opowiedzieć Ci jeszcze o jednej rzeczy, która bardzo mnie irytuje i denerwuje.

Szczególnie wtedy, gdy ludzie zadają następujące pytania:

“Czy dowiem się z tego szkolenia wszystkiego, czego potrzebuję, czy muszę zainwestować jeszcze w inne kursy…?”

“Przerobiłem już tak dużo szkoleń i przeczytałem chyba tysiąc książek. A mimo wszystko i tak jeszcze nie odnoszę sukcesów. To dlaczego mam jeszcze inwestować w twoje szkolenie…?”

“Ale ja chce zarabiać a nie wydawać…”

Pozwól, że na początku coś Ci wyjaśnię.

Osoby, które zadają powyższe pytania, są delikatnie mówiąc niepoważne albo po prostu nie są jeszcze gotowe…

Nie wiedzą chyba, o co tutaj tak naprawdę chodzi. A chodzi tu oto, aby nieustannie powiększać swoją wartość w oczach innych i aby pomóc jak największej ilości osób.

Z takim nastawieniem jak powyżej nigdy do niczego nie dojdziesz i najlepiej wróć jak najszybciej na etat.

Szukasz szkolenia, książki, magicznej różdżki lub czegokolwiek innego poza samym sobą, co ma zagwarantować Ci sukces?

Przecież czegoś takiego nigdy nie było i nigdy nie będzie.

Osoby, które zarabiają najwięcej mogą się cieszyć ze swojej prowizji, ponieważ pracowali 10 – razy CIĘŻEJ od innych, poświęcali 10 – razy WIĘCEJ czasu na pracę i ZAINWESTOWALI 10 – razy WIĘCEJ w swoją edukację.

Tutaj nie ma żadnego sekretu!

Wystarczy trochę samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu.

Twoja edukacja nigdy się nie kończy.

Zwiększanie Twojej wartości dla świata nigdy nie ma prawa się skończyć.

Chcesz zarabiać 5-cio cyfrowe sumy przez najbliższe 4 lata? To inwestuj, tak dużo, jak tylko możesz w szkolenia i coaching + oczywiście wdrażaj zdobytą wiedzę w życie!

Jeśli będziesz postępować dokładnie w taki sposób, to zdobędziesz więcej wiedzy niż 95% osób w Twoim otoczeniu i zaczniesz przyciągać nowych współpracowników niczym magnes.

Pamiętaj!

Im więcej będziesz zarabiać, tym jeszcze więcej inwestuj we własny rozwój.

Ja sam jestem bardzo zajętym człowiekiem i nawet, gdy studiowałem, to zawsze inwestowałem w nowe książki i szkolenia, aby stopniowo powiększać moją wiedzę.

Nie musisz być urodzonym geniuszem w sprawach marketingu czy nowoczesnej technologii.

Ja też nie studiowałem marketingu internetowego i nie jestem też zaawansowany technicznie.

Znam za to wszystkie odpowiedzi (a jeśli nie, to poznaję), których potrzebuję.

Inwestuję stale we własny rozwój. Dzięki temu zwiększam moją wartość dla świata. Wiem, że w taki sposób mogę przyciągnąć więcej osób do siebie i do mojego biznesu.

Sam fakt, że czytasz ten poradnik świadczy o tym, że rozumiesz te zasady – przynajmniej do pewnego stopnia.

Nie poprzestawaj na tym.

Zwiększaj swoje zapotrzebowanie do zdobywania coraz to nowej i wartościowszej wiedzy.

Każdy odnoszący sukcesy przedsiębiorca nauczył się tak dużo i zdobył tak potężną wiedzę o swojej branży, że stanowi to równowartość pracy magisterskiej lub nawet doktoranckiej.

To nie jest przypadek, że ludzie sukcesu posiadają największe osobiste biblioteki i nigdy nie przestają się uczyć, przynajmniej do czasu, gdy osiągną swoje największe marzenia… Zrób dokładnie tak samo.

Zacznij więcej inwestować w swój rozwój. Dużo więcej.

Ten poradnik, to na pewno nie jest koniec Twojej edukacji. To dopiero początek.

Nigdy nie znajdziesz kursu lub książki, z których dowiesz się wszystkiego naraz.

Coś takiego nie istnieje i nigdy nie będzie istnieć.

Tylko kompletny amator szuka jakiejś cudownej lampy Aladyna, która spełni każde jego życzenie. Jeśli myślałeś tak do tej pory, to najwyższy czas to zmienić.

Jeśli kupujesz nowe kursy, to poszukaj tylko jednej dobrej rzeczy, o której wcześniej nie miałeś pojęcia.

Tylko jednej jedynej…

To jest wszystko, co dostajesz i czego potrzebujesz z różnych szkoleń, książek i płyt DVD.

Dostajesz odpowiednią wartość sumy, którą zainwestowałeś, a wszystko to z czasem i tak zwraca się kilkukrotnie.

Dlatego nie bój się wydawać większych kwot na konkretne szkolenia, ponieważ dokładnie wiesz, że na dłuższą metę zarobisz o wiele więcej niż wydałeś (pod warunkiem oczywiście, że będziesz działać!).

Zmiana mojego nastawienia do edukacji była punktem zwrotnym w mojej karierze.

Można to porównać do układania puzzli.

Każda nowa informacja, którą zdobywasz jest kolejnym brakującym elementem całej układanki. Im więcej posiadasz elementów, tym więcej możesz ułożyć. Im większa jest Twoja wiedza, tym większą wartość możesz zaoferować.

Dlatego kupuj każdą książkę i każde szkolenie, jakie możesz dostać.

Zatem czytaj, studiuj i zgłębiaj wszystko to, czego dowiesz się z nowych szkoleń, bowiem na końcu tej drogi czekać będzie na Ciebie upragniony sukces:

 1. Zostaniesz liderem.
 2. Zwiększysz swoją wartość dla świata.

Cały trik polega na tym, aby umiejętnie zaprezentować i zapakować zdobytą wiedzę, a to osiągniesz tylko i wyłącznie za pomocą Atrakcyjnego Marketingu i Lejków Sprzedażowych.

Nie ma żadnej drogi na skróty.

Nie ma żadnych magicznych stron, systemów, czy gwarantowanych współpracowników.

Mogę w ciągu dnia przedstawić Ci 100 potencjalnych współpracowników, ale jeśli sam nie będziesz widział w sobie lidera i nie będziesz mógł w odpowiedni sposób zaprezentować swoich wartości, to raczej nikogo nie wprowadzisz do swojego biznesu.

Wszystko, czego potrzebujesz jest już w Tobie!

Kliknij TUTAJ i przejdź do kolejnej części >>

Kliknij TUTAJ i wróć do poprzedniej strony >>

 

 

 


Do zobaczenia po drugiej stronie!

pawelgrzech

PAWEŁ GRZECH

Pobierz CAŁE Szkolenie Haker Network Marketingu Na Dysk Swojego Komputera (ponad 100 str.)!

form-03
PODAJ SWÓJ NAJLEPSZY E-MAIL I ODBIERZ HAKERA:
Scroll to Top