HAKER NETWORK MARKETINGU

Tutaj zarobisz nawet gdy ktoś powie Ci NIE!

Witaj serdecznie…

Ja nazywam się Paweł Grzech i chciałem Cię osobiście przywitać w świecie Atrakcyjnego Network Marketingu oraz SKUTECZNYCH Lejków Sprzedażowych, które mogą sfinansować Twój cały biznes MLM.

Mój pierwszy poradnik na temat MLM Online powstał w 2011 roku. Było to mój pierwszy produkt typu Front End (już niedługo dowiesz się, co to znaczy), który miał służyć mi przede wszystkim do pokrycia kosztów reklamy i marketingu.

Sprzedawał się w miarę dobrze jednak po kilku miesiącach niestety porzuciłem moje plany…

Początkowo chciałem stworzyć całą bibliotekę produktów + konkretne lejki sprzedażowe, które z jednej strony miały szkolić moich czytelników, a z drugiej sprzedawać i rekrutować nowych współpracowników do mojego biznesu.

Z perspektywy czasu uważam, że porzucenie tamtych planów było WIELKIM błędem.

Dlaczego?

To bardzo proste.

Sprzedaż dobrych produktów edukacyjnych oraz tworzenie skutecznych lejków sprzedażowych powoduje, że stajesz się niezależnym przedsiębiorcą.

Poradzisz sobie nawet w momencie, gdy Twoja firma MLM przestanie nagle funkcjonować… A uwierz mi, że coś takiego przydarzyło się już nie jednej osobie (mi również).

Ale to jeszcze nie wszystko.

Sprzedaż produktów edukacyjnych można w bardzo prosty sposób połączyć z promocją Twojego biznesu MLM lub jakiegokolwiek innego biznesu, który prowadzisz.

Mało tego – bo jeśli wszystko zrobisz według instrukcji, którą znajdziesz w tym szkoleniu, to Twój biznes może już niedługo nabrać dynamicznego wzrostu.

Zobaczysz, jak zbudować własny lejek sprzedażowy, który sfinansuje Twój marketing, a nawet pokryje koszty Twojego biznesu – tego dowiesz się w tym poradniku.

Ale to jeszcze nie koniec…

Przygotowałem dla Ciebie również specjalny bonus, z którego dowiesz się jak zbudować system MLM, który w 95% zautomatyzuje Twój cały biznes.

W trzecim etapie pokażę Ci jak w prosty sposób podłączyć Twój Lejek Sprzedażowy do Systemu MLM… Będzie się działo! 🙂

Szkoda, że nie mogę uścisnąć teraz Twojej dłoni…

Szkoda, że nie mogę powiedzieć Ci prosto w oczy jak bardzo się dla Ciebie cieszę… Już niedługo spojrzysz na całą branżę MLM w całkowicie inny i nowy sposób.

To szkolenie odgrywa pewną bardzo ważną rolę w mojej całej działalności. Nawet, jeśli będzie to tylko jeden mały krok do przodu na

Twojej drodze do wolności, to moje zadanie zostało wykonane.

Dziękuję Ci za zaszczyt, którym mnie obdarzyłeś.

Dziękuję Ci, że mogę przynajmniej w małym stopniu mieć wpływ na pozytywne
zmiany w Twoim życiu i biznesie.

Fajnie, że jesteś z nami!
PAWEŁ GRZECH