OptIn

Koniecznie Przeczytaj Tą Stronę w Całości, Aby Odkryć Jak…

Krok-Po-Kroku Za Pomocą Jednej Prostej Wtyczki Tworzyć Niesamowite Lejki Sprzedażowe!

 

 

Fakty… Najszybszym SPOSOBEM aby zacząć zarabiać w Internecie, jest zbudowanie listy chętnych do kupna subskrybentów, którym następnie poleca się swoje produkty, usługi lub programy partnerskie.

Ale tutaj dla większości osób pojawia się problem…

Zbudowanie profesjonalnie wyglądających stron wymaga czasu… chyba, że jesteś ekspertem od HTML i potrafisz projektować grafikę… ale to również może kosztować Cię sporo pieniędzy.  

Właśnie dlatego powstał WP Optins… ULTRA NOWOCZESNA WTYCZKA WORDPRESS DO BUDOWY LISTY KONTAKTÓW, która w zaledwie 5 minut tworzy bardzo ładne i skutecznie strony przechwytujące, strony dziękuję, strony do pobrania materiałów szkoleniowych, a nawet strony sprzedażowe, takie jak ta, którą właśnie czytasz.

Będziesz w szoku jakie to wszystko jest łatwe… ile czasu i pieniędzy dzięki temu zaoszczędzisz… a rezultaty będą powalające…  

 

„Zobacz Jak W Dosłownie 5-Minut Za Pomocą Prostej Wtyczki WordPress Tworzyć Ładne I Skuteczne Strony Przechwytujące”

Łatwy W Obsłudze Interfejs Sprawia, Że Wszystko Staje Się Banalnie Proste!

 

Od dzisiaj możesz tworzyć niesamowite strony przechwytujące, strony potwierdzenia i strony sprzedażowe w pięciu prostych krokach!

Wszystko ułożone jest w prostym i łatwym do zrozumienia formacie, tak aby każdy (bez względu na poziom technicznego zaawansowania) mógł z łatwością tworzyć skuteczne strony przechwytujące i podwoić swoją listę kontaktów.

 • Krok 1: Wybierz Szablon
 • Krok 2: Dostosuj Ustawienia Strony
 • Krok 3: Wybierz Opcje Nagłówka
 • Krok 4: Dodaj Tekst
 • Krok 5: Wklej Kod z Autorespondera

 

I Twórz Zabójcze Strony Przechwytujące Takie Jak Ta…

 Wyobraź sobie, że posiadasz niewyobrażalną moc w zasięgu ręki do tworzenia profesjonalnych stron  (w dosłownie 5 minut), które możesz wykorzystać do różnych kampanii marketingowych, do reklamy, do budowania listy kontaktów, do sprzedawania dowolnych produktów lub usług… bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej!

Sprawdź stopkę powyższej strony przechwytującej… WP OPTINS może automatycznie dodać strony prawne (polityka prywatności itp.) do każdej strony przechwytującej i jaką stworzysz.  

 

 Ale To Jeszcze Nie Wszystko…

 

Możesz również tworzyć strony potwierdzające, strony dziękuję… a nawet strony sprzedażowe (pokażę Ci wszystko krok po kroku na video). I nie zapomnij o nowoczesnych stronach Opt-In typu „Guru Style”, z których korzystają liderzy zza oceanu… Zrobienie tej strony zajęło dosłownie 2 minuty!

Wystarczy dodać obrazek tła (lub skorzystać z naszego), dodać tekst, kod z autorespondera i to wszystko (zobaczysz na video jakie jest to proste).  

 

strwpoptins

 

Twórz Graficzne Nagłówki w Kilka Sekund

W kilka sekund możesz tworzyć bardzo ładnie wyglądające graficzne nagłówki. Wystarczy dodać prosty tekst, a WP Optins automatycznie zamieni zwykły tekst na bardzo ładnie wyglądający graficzny nagłówek!

Masz również do wyboru 10 różnych stylów graficznych, którymi można zastąpić regularnie wypunktowania na graficzne znaczniki wyboru i strzały.  

 

Działa z Każdym Autoresponderem

WP Optins 2.0 działa z każdym autoresponderem (wliczając w to autorespondery instalowane na własnym hostingu). Wystarczy skopiować kod z autorespondera i wkleić go w odpowiednie pole – wtyczka zrobi resztę…

Sprawdź również nowe funkcje, które właśnie zostały dodane:

 • Dodaj własne tło do każdego szablonu
 • Dodaj własne logo lub stwórz je za pomocą WP Optins!
 • Twórz specjalne strony (np. stronę przekierowania) i dodaj je do swojego lejka sprzedażowego
 • Dodaj przyciski społecznościowe z Facebooka, Google i Twittera
 • Dodaj dowolny kod śledzenia do nagłówka i stopki każdej strony
 • Rób split testy własnych stron i mierz współczynnik konwersji…
 • Twórz strony przechwytujące w 5 minut bez znajomości HTML i bez specjalistycznej wiedzy technicznej!

Dodatkowo WP Optins posiada od dzisiaj Automatyczne Aktualizacje! Pamiętaj również, że dostaniesz instrukcje video krok po kroku jak w kilka minut tworzyć własne lejki sprzedażowe!  

 

Dodatkowo Otrzymasz Specjalny Bonus!

  Marketing na Autopilocie 2.0Poradnik: Marketing na Autopilocie 2.0

Dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder oraz dodatkowo otrzymasz moich 5 sekretnych kursów na autoresponder, które będziesz mógł wykorzystać jako własne szkolenia – zaoszczędzisz dzięki temu masę czasu i pieniędzy!

Wartość tego poradnika to 97 zł (w cenie otrzymujesz również prawa autorskie).

Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ przygotowałem dla Ciebie bonusy o łącznej wartości 4000 zł! Czytaj dalej…  

 

Ile zatem kosztuje WP Optins 2.0?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to zapewne zauważyłeś wartość jaką WP Optins może wnieść do Twojego biznesu. Kolejne pytanie brzmi… ile to będzie mnie kosztować?

Zaraz odetchniesz z ulgą, ponieważ przekonasz się osobiście, że ta wtyczka jest dostępna praktycznie dla każdego!

Od dzisiaj nie musisz wydawać już 97$ (około 310 zł) na rozwiązania typu optimaizpress itp. Zresztą zobacz sam…  

 

Multi Site License – 97 zł Tylko 27 zł

Jeśli jesteś jak większość osób w Internecie, to zapewne posiadasz już kilka stron i domen internetowych. A dzięki Multi Site License możesz korzystać z WP Optin na każdej swojej stronie internetowej oraz domenie – Twoja inwestycja to 27 zł (jednorazowo).

Może zastanawiasz się teraz dlaczego ustawiłem tak niską cenę?

Już wyjaśniam:

WP Optins 2.0 jest obecnie dostępny w języku angielskim i mimo tego, że ta wtyczka jest bardzo prosta w obsłudze, to i tak postanowiłem obniżyć cenę z 97 zł na 27 zł!

Jeśli skorzystasz z niniejszej propozycji dzisiaj, to dodatkowo otrzymasz instrukcję obsługi krok po kroku, a cena, która będzie obowiązywać to tylko 27 zł.  

 

Ta Wtyczka Naprawdę Działa – Pozwól, że Ci To Udowodnię!

 Słuchaj, mogę się założyć, że kupiłeś w przeszłości nie jedno oprogramowanie, które nie działało od razu po wyjęciu z pudełka – albo w ogóle nie działało tak jak powinno.

Tą wtyczkę osobiście testowałem na kilkunastu wersjach WordPressa, a nawet zbudowałem na niej system do budowy e-biznesu… Jednak mimo pewności, że WP Optins jest skuteczny, postanowiłem że będziesz całkowicie chroniony przez…  

 

100% Gwarancję Satysfakcji

 

WP

.

Gwarantuję, że tak jak ja zakochasz się w tej wtyczce! Wystarczy pomyśleć o tych wszystkich możliwościach, które dostaniesz za tak niską cenę…    

 

 

 

 

pomysł na biznes w domu według Pawła

Pozdrawiam,
Paweł Grzech

PS. Możesz również promować WP Optins i zarabiać za każdą
sprzedaż 95% prowizji!

Scroll to Top