Poniedziałek zaczyna się w sobotę?

Road Map – Twoja Mapa Do Miliona

Jest taka kultowa rosyjska książka sci-fi rodem z lat 70-tych ubiegłego stulecia, która opowiada o przedziwnej podróży w kierunku odwrotnym do osi czasu.

Zaczynamy od efektu, a podążamy do jego przyczyny.

Interesujący to koncept i przypomina dzisiejszą technologię odwróconej inżynierii, która najpierw wymyśla urządzenie (lub przechwytuje gotowca od konkurencji), a następnie wykonuje kroki wstecz usiłując odtworzyć proces jego produkcji i konstrukcji od schematu naszkicowanego na papierze technicznym.

Jeśli byś mnie zapytał czym zajmowałem się w trakcie ostatnich czterech miesięcy to właśnie tym: odbywałem podróż w kierunku odwrotnym do osi czasu.

Wziąłem na tapetę dwa zagadnienia: rosnącą popularność kryptowalut wraz z ich coraz szerszą adopcją (fakt rynkowy) oraz portfel kryptowalutowy ze sporą liczbą osiągających coraz większą wartość walut kupionych na samym ich początku.

Naszkicowałem sobie potencjalnego członka klubu Liga BTC przy założeniu, że wystartowaliśmy wspólnie 5 lat temu (kiedy BTC było po 200-400 złotych za sztukę) i po kilku miesiącach zapukał do naszych drzwi niejaki Vitalik Buterin z zapytaniem czy pomoglibyśmy mu we wprowadzeniu i sprzedaży nowej waluty Ethereum, którą już miał opisaną w PDF-ie zwanym Whitepaper.

Wyobraziłem sobie, że powiedzieliśmy TAK i właśnie z Ethereum zrobiliśmy taką samą akcję, jak dwie ostatnie z Aligatocoin i GUAR coin (więcej info znajdziesz w panelu ligi BTC).

Czujesz bluesa ?

W momencie gdy piszę ten tekst Ethereum kosztuje 450 dolarów za sztukę. Gdybyśmy w moim wymyślonym scenariuszu kupili po 5000 ETH płacą za to 100 dolarów lub nawet mniej, to dzisiaj mielibyśmy – Ty i ja – majątek o wartości 2 milionów dolarów, czyli po 7 milionów złotych…

WARTO DODAĆ, że dziś kosztuje 450 dolarów, w tamtym roku był po 1800 dolarów za sztukę.

Dziś ciągle jest taka możliwość aby przeciętny Kowalski mógł zacząć inwestować niewielkie kwoty po 100 dolarów na miesiąc czy dwa, które w przyszłości dadzą Ci emeryturę lub pasywny dochód.

Możesz teraz wejść na panel ligi BTC i zapoznać się wstępnie z klubem który Ci to umożliwi:

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły>>

>> Kliknij tutaj i sprawdź jak my to robimy.

 

Miłego,
Paweł Grzech

 

 

 

 

 

Scroll to Top