Jak I Dlaczego Działa Wielokrotny Autoresponder…

pomysł na biznes w domu

Skorzystaj Z Nowej Generacji
Automatycznych Odpowiedzi… 

Przenieś Swój E-Biznes Na Autopilota
I Zarabiaj Nawet Podczas Snu!

 

Drogi Internetowy Przedsiębiorco,

Email Marketing i Autoresponder – jestem pewien, że nie są to pierwsze wskazówki dla
Twojego eBiznesu, które u mnie zdobywasz. Bardzo mnie cieszy, jeśli mogłem Ci w
czymkolwiek pomóc.
 

Nadszedł już czas, aby wyznać Ci całą prawdę…

Baza mailingowaWszystkie te maile z darmowymi poradami, kursami online i eBookami, które do tej pory dostałeś, nie zostały wysłane przeze mnie… Te wiadomości oczywiście napisałem sam. Ale za wszystkie inne czynności odpowiedzialny jest ktoś inny… ktoś kto wysyła te wiadomości do Ciebie, na Twoją skrzynkę email – w określone dni i w określonych odstępach czasu.

Teraz pewnie się zastanawiasz, kim jest ten tajemniczy ktoś, który wysyła za mnie wszystkie wiadomości i nadzoruje moje wszystkie kampanie marketingowe? 

No dobra, w takim razie nadszedł już czas, aby przedstawić Ci mojego ciężko pracującego asystentaktóry załatwia dla mnie wszystkie działania marketingowe i buduje pozytywne relacje z moimi czytelnikami.

On pracuje dla mnie w dzień i noc, 24h na dobę i 7 dni w tygodniu – a co najważniejsze: on nigdy nie choruje, jest zawsze punktualny i nigdy nie pyta o podwyżkę lub nawet o urlop smiley.

Zobacz sam, jak pracuje mój Autopilot => Marketing na Autopilocie >>

 

Wpisujesz swój adres email – następnie formularz rejestracyjny przechwytuje Twój adres – wysyła go do autorespondera – a on gromadzi Twoje dane w swojej bazie danych – i teraz wysyła Ci pierwszą wiadomość z kolejki.

Sam zobaczysz jak to działa.

Mam na okrągło dostęp do mojej bazy danych. Tam znajdują się setki adresów email osób, które (tak jak ty) interesują się moimi produktami i chcą być przez cały czas na bieżąco.

Wiadomości Follow-Up – kontynuacja (regularny kontakt z potencjalnymi klientami i
współpracownikami) – to najlepszy i najszybszy sposób, aby budować eBiznes w Internecie.

Możesz mieć nawet tysiące odwiedzin na swojej stronie lub blogu, ale jeśli nie uda Ci się zdobyć adresów email swoich czytelników, aby regularnie się z nimi kontaktować, to niestety… nic nie sprzedaż.

Sam powinieneś najlepiej to wiedzieć:

Zastanów się przez chwilę… Jak często kupujesz od razu? Zaraz po wejściu na jakąś stronę WWW?

Bo ja nigdy tego nie robię. Zanim dam komuś moje pieniądze, to chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej. O jego produktach, umiejętnościach, wiedzy, obsłudze klienta itd.

Do tego służy wielokrotny autoresponderwiadomości Follow-Up! To jest najlepszy sposób, aby przedstawić się Twoim potencjalnym klientom i zbudować z nimi pozytywne relacje.

Idź tą drogą, a odniesiesz sukces w E-Biznesie!

Zobacz sam, jak pracuje mój Autopilot => Marketing na Autopilocie >>

 

 

– „Byłem Zmęczonym Pracownikiem Lokalnej Drukarni, Więc Odkryłem System, Który Pozwolił Mi Zwolnić Szefa!” –

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę
Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym
finansowo.

Kliknij TUTAJ i dołącz do
Akademii e-Biznesu>>

 

 

Scroll to Top